BEKIJK HIER DE HELE AGENDA

BINNENKORT IN DE NIEUWE BANIER


0 All Booked All Booked All Booked 1635 Redactie Pameijer TV http://denieuwebanier.nl/event/redactie-pameijer-tv-3/?event_date=2017-11-22&reg=1 https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr 2017-11-22
22 nov, 17
0 All Booked All Booked All Booked 3129 Kinderactiviteit Dansen http://denieuwebanier.nl/event/kinderactiviteit-dansen/?event_date=2017-11-22&reg=1 https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr 2017-11-22
22 nov, 17
0 All Booked All Booked All Booked 1663 Danscrew Underated 12+ http://denieuwebanier.nl/event/danscrew-underated-12-wzn/?event_date=2017-11-22&reg=1 https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr 2017-11-22
22 nov, 17
0 All Booked All Booked All Booked 3132 Alfabetiseringscursus SNP http://denieuwebanier.nl/event/alfabetiseringscursus-snp/?event_date=2017-11-23&reg=1 https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr 2017-11-23
23 nov, 17
0 All Booked All Booked All Booked 2755 Sunderta Dance Art http://denieuwebanier.nl/event/sunderta-dance-art/?event_date=2017-11-23&reg=1 https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr 2017-11-23
23 nov, 17
0 All Booked All Booked All Booked 3135 Zangles Artbeats http://denieuwebanier.nl/event/zangles-artbeats-2/?event_date=2017-11-23&reg=1 https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr 2017-11-23
23 nov, 17
0 All Booked All Booked All Booked 3138 Kamerkoor Corps d’Esprit Rotterdam http://denieuwebanier.nl/event/kamerkoor-corps-desprit-rotterdam/?event_date=2017-11-23&reg=1 https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr 2017-11-23
23 nov, 17

BERICHTEN


Nieuwste bericht!

Kinderboekenweek en de Week van de Opvoeding

Feestival 2017 Vrijdag 13, zaterdag 14 en zondag 15 oktober organiseerde Stichting Kinderparadijs Meidoorn het Festival 2017 op het Noordplein. De Nieuwe Banier en Klooster

Continue reading